Кравчук вважає, що вторгнення Росії може привести до Третьої світової війни

Кравчук вважає, що вторгнення Росії може привести до Третьої світової війни
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Якщо Росія зважиться піди війною проти України, це стане початком масштабного конфлікту і може перерости в Третю світову війну.

Loading...

Таку думку озвучив глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) по Донбасу Леонід Кравчук, передає “Настоящее время”.

“Я хочу сказати, щоб Росія розуміла і Кремль розумів, що це не буде парад, якщо вони наважаться, прийдуть у стан неосудності і підуть війною проти України. Це початок широкомасштабного конфлікту, який може перерости в Третю світову війну. Це не буде легким рухом , який вони відчули в Криму. Це буде бій, війна, захист Україною своєї землі”, – заявив він.

Кравчук нагадав, Україна вже сьомий рік готова до відбиття російської агресії.

“Сьогодні ця риторика перевершила рівень ЗМІ і вийшла на рівень міністра закордонних справ, рівень Козака і Пєскова – це вже рівень держави, де Україні прямо загрожують і втратою суверенітету і розвалом держави … Тому треба бути готовим до всього”, – зазначив глава ТКГ.

У той же час, політик не думає, що масштабна війна може все ж початися.

“Але за такої риторики, за такого скупчення військ і за таких агресивних дій на Донбасі ми повинні бути готовими до будь-якого сценарію”, – резюмував Кравчук.

Як ми вже розповідали раніше, глава МЗС Кулеба вважає, що в України є інструменти, які змусять Росію вивести свої війська з окупованих територій.

Тим часом, Україна оголосила масштабні антитерористичні навчання в прикордонних з Росією районах у зв’язку зі стягуванням чужих військ до кордону країни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...