Ціни на продукти: в Мінекономіки повідомили, чи буде чергове подорожчання

Ціни на продукти: в Мінекономіки повідомили, чи буде чергове подорожчання
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Ситуація зі зростанням цін на соціально значущі товари в Україні стабілізується, і підстав для подальшого зростання немає.

Loading...

Про це йдеться в повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

У відомстві зазначають, що за останній тиждень було зафіксовано зниження вартості деяких соціальних продуктів: деяких видів хліба, круп, масла вершкового, яєць, цибулі, моркви і картоплі.

Крім того, за оцінками представників рітейлу, до Великодніх свят цінова ситуація залишатиметься стабільною. Зокрема, представники Союзу птахівників України підтвердили, що в найближчий місяць зростання цін на яйця і м’ясо птиці не передбачається. А представники “Укрцукру” відзначили, що немає передумов для зростання ціни на цукор.

“Стосовно цінової ситуації на внутрішньому ринку цукру було відзначено, що попит і пропозиція збалансовані, зростання цін не спостерігається. На сьогоднішній день оптово-відпускні ціни складають 21,35-22 грн / кг з ПДВ”, – йдеться в повідомленні.

Ціни на продукти: в Мінекономіки повідомили, чи буде чергове подорожчання

Як повідомлялося раніше, ціни на майже всі продукти в Україні злетять і будуть рости до травня . Причини: поганий урожай, висока вартість енергоресурсів і виснаження запасів. Найбільше подорожчають овочі.

Верховна Рада 13 квітня планує звернутися до Кабінету міністрів з питання скасування підвищення тарифів на електроенергію для населення. Також пропонується повернути державне регулювання цін на газ / розподіл газу, а також ввести річний мораторій на підвищення цін на енергоносії.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...