У Києві противники карантину почали трощити громадський транспорт

У Києві противники карантину почали трощити громадський транспорт
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

З 5 квітня проїзд у громадському транспорті Києва можливий тільки при наявності спеціальної перепустки. Багато хто з такими обмеженнями, які ввели через спалах захворюваності на COVID-19, не згодні. Деяких з них почали зганяти злість на машинах.

На сторінці dtp.kiev.ua в Facebook повідомляється , що на Троєщині за адресою проспект Маяковського, 38/10 хтось розбив вікно тролейбуса. Поруч лежали три камені від бруківки:

Loading...

“Пр. Маяковського, 38/10. Розбите скло в тролейбусі, поруч три камені від бруківки, на місці поліція і люди Швидше за все, наш народ образився що їх не хочуть возити”.

У Києві противники карантину почали трощити громадський транспорт

Ведучий інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я Ольга Голубовська заявила , що ситуація з коронавірусом в Україні найважча за весь час пандемії, необхідно ввести жорсткий карантин з обмеженнями на пересування всередині країни і на подорожі за кордон.

У разі катастрофи з COVID-19 в Україні можуть ввести обмеження міжобласного сполучення. Катастрофою глава парламентського комітету з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький назвав добову захворюваність інфекцією в 35-40 тисяч чоловік.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...