Відомий астролог назвав ім’я людини, яка зупинить Путіна

Відомий астролог назвав ім’я людини, яка зупинить Путіна
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Відомий астролог Влад Росс назвав ім’я політика, який може зупинити криваву діяльність російського президента Володимира Путіна.

Loading...

В інтерв’ю “Апострофу” він повідомив, що мова йде про опозиціонера Олексія Навального.

“Я думаю, що він буде мучеником. Є таке давнє пророцтво. Власне кажучи, воно пов’язане з тим, що людину, яка наділена мантією, у нього очі з зеленню, відливають болотом. Я думаю, мова про Болотну площу. В давнину був монах Авель. він передбачав, що ця людина буде як би мертва, але він воскресне і після нього буде дуже велика смерть. Все буде складно і ось така ось ситуація. І він може бути дійсно реальним правителем після знищення Путіна і всієї його зграї” , – уточнив він.

Також Росс не виключає, що Навальний буде на свободі вже в цьому році:

“Тим більше, було давнє пророцтво, що людина помре, але воскресне, його очі будуть відливати болотом (Болотною площею). Ось він дійсно має всі шанси повернути Росію в іншу сторону. А Путіну один з шаманів сказав, що це твоя смерть: “Навальний – твоя смерть”.

Як повідомлялося раніше, російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив голодування у в’язниці. Опозиціонер відмовився приймати їжу, поки його не огляне лікар, оскільки його ноги втрачають чутливість.

А напередодні Навальний заявив , що міг заразитися туберкульозом, оскільки на даний момент в його загоні з 15 чоловік «тубдіагноз» поставили вже третій укладеним.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...