Чоловіка з посвідченням ветерана АТО тричі виставляли з маршрутки: деталі скандалу

Чоловіка з посвідченням ветерана АТО тричі виставляли з маршрутки: деталі скандалу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Під Харковом у селищі Пісочин стався скандал – чоловік з посвідченням учасника бойових дій тричі не зміг потрапити в маршрутку, його відмовлялися везти водії.

Про це повідомляє Харків City.

Loading...

Справа в тому, що за новими правилами водій може перевозити пасажирів тільки на сидячих місцях, з яких 5 місць зобов’язані надати пільговикам.

“Чоловік з посвідченням два рази не зміг потрапити в транспорт і на третій вирішив викликав наряд поліції. В цій ситуації страждають усі. Пільговики злі, бо їх дуже багато і доводиться 3-4 рази стояти в черзі, щоб потрапити в транспорт. Злі також і водії, які втрачають щоденний заробіток з цими карантинними обмеженнями. Злі і звичайні пасажири, що через цих конфліктів, 20-30 хвилин транспорт стоїть. Поліцейські теж виснажені, виїжджати кожен день на подібний виклик і лаятися з водіями “, – йдеться в повідомленні.

В результаті і третій водій набрав необхідну кількість пасажирів і поїхав. Чоловік залишився на зупинці і написав заяву в поліцію.

Як повідомлялося раніше, Полтавська область переходить в «червону» зону карантину з 15 квітня. В регіоні почнуть діяти жорсткі обмеження через зростання захворюваності COVID-19.

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 продовжує погіршуватися. Станом на 12 квітня червоний рівень епідемічної небезпеки введений в 13 областях. Крім того, список можуть поповнити ще 3 області.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...