Ехо Москви: Зеленський пожертвував стійким перемир’ям на Донбасі заради розправи над Медведчуком

Ехо Москви: Зеленський пожертвував стійким перемир’ям на Донбасі заради розправи над Медведчуком
Автор Желізняк Олександр в Новини

Загострення ситуації на Донбасі, фактично зрив перемир’я і посилення напруги у відносинах офіційного Києва і Кремля відбулися через тиск української влади на опозиційного політика, голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука. Таку думку в ефірі радіо «Ехо Москви» висловив військовий оглядач російської «Нової газети» Павло Фельгенгауер.

«Я думаю, що тригером нинішнього загострення багато в чому послужили дії української влади проти Медведчука, Козака і закриття трьох телеканалів», – заявив Фельгенгауер, назвавши при цьому Віктора Медведчука «особистим другом» російського президента Володимира Путіна.

Loading...

Аналітик фактично підтвердив озвучений раніше іншими експертами тезу про те, що не варто недооцінювати вплив Віктора Медведчука на прийняття політичних рішень щодо України його давнім і близьким другом Володимиром Путіним.

«Навіщо продовжувати стійке перемир’я, якщо воно приносить політичні дивіденди не потрібним нам людям?» – задав ведучому риторичне питання Фельгенгауер, зазначивши, що дійсно вважає останні події, збудоражили і Україну, і всю Європу, відповіддю Путіна на санкції РНБОУ щодо Медведчука і його оточення.

На думку військового експерта, Київ зможе домовитися з Москвою і знизити градус напруги. Але для цього Зеленському та його команді доведеться йти на серйозні поступки. І в першу чергу – припинити порушувати інтереси Медведчука, чи не зрушувати його з політичної арени, а також відновити мовлення опозиційних телеканалів.

«Росія дасть задній хід з нинішньої мобілізацією, це вже було сказано офіційно, що потребують дуже серйозної плати з України. І однією з плат, я думаю, буде відновлення мовлення цих каналів, – сказав Павло Фельгенгауер. – Також це припинення будь-якого переслідування Медведчука. Можливо, і інші речі, як прийняття Україною нашій інтерпретації Мінських угод. Твердокам’яну відмову Заходу приймати Україну в НАТО, в ЄС. Ось буде та плата, що ми дамо задній хід і зупинимося на порозі. А якщо ні – тоді вибачте. Це політичні цілі».

 

Джерело: echo.msk.ru

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...