Експерт пояснив, за якої умови Путін отримає шанс “законно” ввести війська в Україну

Експерт пояснив, за якої умови Путін отримає шанс “законно” ввести війська в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Існує ймовірність того, що в результаті неповної реалізації Мінських угод президент РФ Володимир Путін введе російські війська в Україну на законних підставах.

Як передає “ЖИТТЯ” , про це повідомив “Апостроф” з посиланням на слова директора військових програм Центру Разумкова Миколи Сунгуровського.

На його думку, Мінські домовленості не будуть виконані наполовину. Оскільки після установки перемир’я і проведення виборів ніхто не зможе перешкодити Путіну завдяки “влади” на окупованих територіях Донбасу підписати військовий союз за сценарієм Абхазії і Осетії.

“Так, вони ведуть до того, що повертається контроль над кордоном. Так, вони ведуть до того, що відновиться суверенітет. Так, вони при цьому пропонують якісь незрозумілі статуси, але це робиться в рамках законів України, тобто і тут можна було б знайти лазівки “, – розповів експерт.

Як раніше писала “ЖИТТЯ” , в Донецьку біля Спартака бойовики застосували нову тактику використання 120-мм мінометів. Не виключено, що таким чином проходить навчання новоприбулих російських найманців, які не мають бойового досвіду.

Нагадаємо, що глава російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров зазначив, що РФ не збирається переглядати т. Н. “Мінські угоди”.

Джерело: Народна Правда