Естонське видання звинуватило Зеленського в ескалації конфлікту на Донбасі

Естонське видання звинуватило Зеленського в ескалації конфлікту на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини

Аналізуючи причини загострення конфлікту на сході України, найбільша естонська суспільно-політична газета Postimees підкреслює, що в Естонії побоюються наслідків стягування військової техніки на кордонах України.

Видання зазначає, що руйнівні наслідки ескалації військових дій на Донбасі, а також розгортання військ уздовж українського кордону, яке може перерости в повномасштабну війну, торкнуться не тільки України, а й найближчих «сусідів». При цьому причиною загострення українсько конфлікту, на думку Postimees, є нещодавні дії Зеленського, спрямовані проти опозиції.

Loading...

“Причиною можуть бути політичні рішення, прийняті президентом України Володимиром Зеленським у останні місяці”, – пише естонська газета, уточнюючи, що мова йде про закриття трьох опозиційних телеканалів ( “112 Україна”, NewsOne, ZIK) і введення санкцій відносно політичного опонента Володимира Зеленського голови Політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука, популярність якого останнім часом значно зросла.

“Один із способів уповільнити цей розвиток – розпалити заморожений конфлікт на сході України або навіть створити нові гарячі точки”, – припускає видання.

Також, на думку естонської газети, ймовірність повномасштабної війни зросте, “особливо якщо західні країни на чолі з США будуть готові рішуче підтримати Україну”.

У публікації наголошується, що те, що відбувається на кордонах України, “не є хорошим рішенням для Естонії, і ми повинні враховувати це при забезпеченні нашої безпеки”, – підсумували в Postimees.

Раніше народний депутат України, голова Політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив , що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі залежить повністю від політичної волі Володимира Зеленського.

“Для того щоб не було загострень, для того щоб уникнути їх сьогодні і в майбутньому, необхідно виконання Мінських угод, які, в ході розмови між Путіним, Макрона і Меркель були визнані безальтернативними”, – підкреслив парламентарій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...