Локдаун в Україні: в Раді поставили крапку в цьому питанні

Локдаун в Україні: в Раді поставили крапку в цьому питанні
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Незважаючи на те, що ситуація з COVID-19 в Україні залишається напруженою, загальнонаціонального локдауну не буде. У Раді впевнені, що для поліпшення ситуації досить просто носити маски та дотримуватися дистанції.

В ході засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що не бачить причин вводити в країні загальнонаціональний локдаун. На його думку, адаптивний карантин дає позитивні результати:

Loading...

“Ми бачимо зниження госпіталізацій в окремих областях, але є області, де спостерігається зростання. Той факт, що окремі області вийшли з червоної зони в жовту, свідчить, що модель адаптивного карантину працює. Закривати країну на тотальний локдаун немає сенсу”.

При цьому він не став заперечувати, що в Україні спостерігається напружена ситуація з поширенням хвороби:

“Це означає, що дотримання протиепідемічних правил – це все ще нагальна потреба. Дисципліна рятує життя – це факт, який ми бачимо щодня. Маски і дистанція – це нескладні речі, але ці речі можуть уберегти від потрапляння в стаціонар або від найгіршого сценарію”.

Як повідомлялося раніше, США, ЄС, ПАР і Австралія відмовляються проводити вакцинацію населення від коронавірусу американським препаратом від Johnson & Johnson. У цих країнах сумніваються в її безпеці, лікарі виявляють поодинокі випадки складного тромбозу.

Як повідомлялося раніше, в Україні почалася вакцинація вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech. Цю вакцину отримають маломобільні групи населення, люди з інвалідністю, ті, хто за ними доглядають, педагоги, які будуть залучені у ЗНО в 2021 році, олімпійці і паралімпійці, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо в 2021 році, співробітники патрульної поліції.

 

Джерело: Народна Правда