Соромно за президента: Зеленський стрімко втрачає довіру

Соромно за президента: Зеленський стрімко втрачає довіру
Автор Желізняк Олександр в Новини

Нам – більше не довіряють. Європа втрачає надію на те, що Україна почне виконувати свої зобов’язання задля врегулювання конфлікту на Сході. Так українці коментують нещодавню зустріч канцлена Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Емманюеля Макрона та президента РФ Володимира Путіна, на якій говорили про Донбас.

Те, що нашого президента Володимира Зеленського просто не покликали на дипломатичну зустріч, стало логічним апогеєм його політики за два роки – кажуть громадяни. Бо за кордоном чують лише палкі слова про готовність до діалогу. Та на справі ж – жодних рішучих дій. Тож говорити немає про що. Україна, на чолі із лідером Зеленським , просто втратила довіру в очах цивілізованих країн, йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

Loading...

“Так, втратила (довіру, – ред.). І те, що розчаровані. Я думаю, що позиції втрачені сильно, дипломатія постраждала”, – каже один із наших співгромадян.

“Якщо без нас вирішуються такі питання, якби старші хлопці вирішують, а ми таке, то це недобре”, – додає інший.

“Ніколи не було довіри до нього (президента Зеленського, – ред.), на мій погляд. Якби була довіра, ми були б вже у Європі”, – зазначає інша громадянка.

“Наш президент, на жаль, він не є дипломатом. Не має освіти відповідної. Треба закінчувати міжнародні відносини в універі, а вже потім балотуватися в президенти”, – мовить інший.

“Втомилися від нас. Вже сім років. Велика вітчизняна війна тривала 4 роки, а у нас вже сім. Мені здається, пора завершувати”, – додає ще один співгромадянин.

Поки лідери країн вирішують долю України без участі самої України, Зеленський продовжує знімати ролики і загравати з електоратом, сподіваючись отримати прихильність тих, хто 2019-го за нього не проголосував. Черговою серією серіалу “ЗеПрезидент” стала поїздка на Донбас. Звичайно ж – усе під відеозапис. Утім окрім популістських роликів, конкретних шляхів для вирішення конфлікту на Сході – гарант не робить, кажуть українці. Зеленський всіляко демонструє – він не збирається йти на компроміс та діалог.

“Мені здається, він нічого не робить. І про те, що я голосувала за нього, я просто шкодую. Мені неприємно, що я голосувала за цю людину”, – зазнається одна із громадянок.

“Впродовж року загинуло вже 26 наших хлопців, я вважаю, що він робить недостатньо”, – каже інший співгромадянин.

“Я не був його прихильником і зараз не є, я просто думаю, що кожен має своїм ділом займатись. А у нього не має повного розуміння, куди він потрапив”, – додає ще один.

Повна бездіяльність з боку владі і на іншому фронті. Всі цивілізовані країни активно вакцинують населення та беруться виготовляти сироватку на власних потужностях. В Україні ж – щодня гинуть люди. Бо вакцини, яку закупила влада, на усіх просто не вистачає. І аби отрмати дозу – для початку необхідно потрапити до переліку обраних. Хоча ще минулого року була можливість виготовляти вакцину для наших громадян у нас – в Україні. Народний депутат від “Опозиційною платформи – за Життя” Віктор Медведчук домовився з керівництвом російського Фонду прямих інвестицій та з Національним дослідницьким центром епідеміології і мікробіології імені Гамалії про передачу нам технології для виробництва “Супутника V”. Утім українська влада цими домовленостями не скористалася. І все – через власні політичні прихоті Зеленського – переконані українці.

“Харківський завод хотів же виробляти, коли Медведчук домовився з Путіним, а Америка сказала – ні, а наші слухають їх”, – каже один із громадян.

“Нинішні вакцини викликають сумніви. Я би вакцинувався “Супутником V”, – говорить інший.

Президент Зеленський повністю повторює політику свого попередника – Петра Порошенка – переконані громадяни. Уникає діалогу із Росією, нехтує життям українців заради власного іміджу. Натомість – намагається придушити тих, хто заважає йому це робити. В обхід закону обкладає санкціями опозиційних політиків, які критикують його дії. Без жодних підстав закриває інформаційні телеканали, які не бояться висвітлювати бездіяльність Зеленського. А ще – підтримує агресивно налаштованих праворадикалів, які переслідують усіх інакомислячих.

“Комусь не вигідно, комусь хтось заважає. У нас нестабільність в Україні, а вище керівництво – нуль на масу, відкриває лише ширше кишеню – і нічого більше не потрібно. Ні Україна, ні чого”, – каже один із громадян.

“Канали закривають, вони не хочуть, щоб люди правду знали. Брешуть. Люди гинуть, там хлопці, а вони брешуть”, – додає інша громадянка.

“Я за свободу слова. Якщо канали хочуть – вони повинні мовити те, що їм подобається”, – гадає інша жінка.

Лише за два роки “слуга народу” став ворогом народу. Лише на одних відеороликах проблеми в країні не вирішаться, переконані українці. Й більшість з тих, хто голосував за Володимира Зеленського два роки тому зізнаються – нині шкодують про свій вибір. Про це красномовно свідчать й соціологічні дослідження. Рівень підтримки президента впав втричі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...