Степанов заявив, що епідемія COVID-19 в Україні пішла на спад

Степанов заявив, що епідемія COVID-19 в Україні пішла на спад
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Епідемія COVID-19 в Україні почала йти на спад, ситуація у багатьох областях країни починає стабілізуватися.

Loading...

Відповідну заяву зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook.

“Ми витримали черговий стрибок захворюваності COVID-19, і поступово ситуація почала поліпшуватися. Зараз у багатьох регіонах ситуація стабілізується. Вже 10 днів ми спостерігаємо спад захворюваності по Україні”, – пише міністр.

Як стверджує Степанов, 13 квітня “був перший день, коли кількість виписаних з лікарень на 22,8% перевищила кількість госпіталізованих”.

А також, на минулому тижні до лікарень потрапили на 2 тисячі осіб менше, ніж тижнем раніше, а кілька областей, зокрема Івано-Франківська та Закарпатська, вже покинули “червону” зону.

Однак, “деякі регіони, зокрема Київ, а також Київська, Львівська і Полтавська області, продовжують перебувати в “червоній” зоні підвищеної епідемічної небезпеки і ситуація там залишається надскладною”.

“Дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень та протиепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей”, – підкреслив Степанов.

Степанов заявив, що епідемія COVID-19 в Україні пішла на спад

Як ми вже розповідали раніше, США, ЄС, ПАР і Австралія відмовляються проводити вакцинацію населення від коронавірусу американським препаратом від Johnson & Johnson.

Тим часом, країни ЄС 14 квітня офіційно домовилися про введення COVID-паспортів (або сертифікатів вакцинації) для подорожей.

Джерело: Народна Правда