У Міноборони побоюються, що Росія повторить в Україні “грузинський сценарій”

У Міноборони побоюються, що Росія повторить в Україні “грузинський сценарій”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що Росія може повторити в Україні “грузинський сценарій” 2008 року – вдатися до провокацій, щоб напасти на Україну.

Про це повідомив сайт Міноборони.

Loading...

Таку думку міністр оборони висловив в розмові з французьким послом Етьєном де Понсеном.

У розмові Таран повідомив послу, що вперше з часів розпаду СРСР зафіксовано розгортання поблизу кордону України передових командних пунктів і розгалуженої системи управління військами Росії:

“Ми не можемо дозволити собі недооцінювати ситуацію і цілком усвідомлюємо, що Росія здатна планувати для України повторення грузинського сценарію 2008-го року. Для цього можуть бути використані провокації для звинувачення Збройних сил України в нападі на мирне населення, тим більше, що вже більше 400 -м тисячам осіб на окупованих територіях видані російські паспорти”.

Він закликав надати Україні План дій щодо вступу в НАТО, щоб привести до тями російське керівництво і не допустити ескалації агресії проти України.

Напередодні генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив , що вступ України в НАТО залежить тільки від самої України, у Росії немає права диктувати суверенних країн, що їм робити.

Як повідомлялося раніше, захід кораблів Військово-морських сил США в Чорне море на тлі стягування російських військ до кордону з Україною в Росії назвали провокацією. У Кремлі також попередили США, щоб вони трималися далі від Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...