Українських футболістів довічно дискваліфікували за гру в командах “ЛНР” і “ДНР”

Українських футболістів довічно дискваліфікували за гру в командах “ЛНР” і “ДНР”
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) Української асоціації футболу (УАФ) довічно дискваліфікував 26 українських футболістів, які виступали за команди з “ЛНР” і “ДНР”.

Loading...

Як повідомляється, 9 українців (Бессалов Артем Леонідович; Гарненко Станіслав Андрійович; Лагода Андрій Олегович; Махно Ярослав Миколайович; Охмат Євген Ігорович; Пархоменко Артем Олександрович; Томазов Савелій Сергійович; Федотов Євген Олександрович; Фролов Владислав Володимирович) в складі збірної так званої “ДНР” 25 вересня 2020 року в місті Сухумі, Грузія зіграли товариський матч зі збірною “Республіки Абхазія”.

Примітно, що Бессалов раніше виступав за першу і другу команди “Миколаєва”.

А 8-12 грудня 2020 року в Сухумі на турнірі “Ліга братніх народів-2020” виступала команда “Схід-вугілля” з “ЛНР”, в складі якої грали українці – Асьмаев Сергій Вадимович, Бебенін В’ячеслав Миколайович, Белавін Марк Євгенович, Варванін Олександр Олександрович, Дрига Сергій Сергійович, Єрьомін Олексій Володимирович, Жарий Сергій Сергійович, Захаров Михайло Олександрович, Зубахін Іван Олегович, Коновалов Роман Віталійович, Майборода Олександр Олександрович, Наумов Євген Сергійович, Рудницький Іван Віталійович, Рябчинский Владислав Сергійович, Ткачов Андрій Сергійович, Ціндрік Сергій Олексійович, Яковленко Олексій Віталійович.

Варванін відомий по виступу за білоруські “Крумкачи” і “Олімпік” U-19, а Рудницький за “Зірку” і “Суми” у Першій лізі.

“За дії і поведінку, що шкодить репутації футболу та УАФ, КДК заборонив цим особам займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з футболом”, – повідомила прес-служба УАФ.

Футболісти можуть оскаржити дане рішення в Апеляційному комітеті УАФ не пізніше десяти днів з моменту отримання тексту рішення з мотивувальної частини.

Як ми вже розповідали раніше, особистого лікаря легендарного футболіста Дієго Марадони, який помер 25 листопада, Леопольдо Луці звинувачують в ненавмисному вбивстві футболіста. Вдома і в клініці лікаря провели обшуки.

А в РФ колишнього українського футболіста Василя Василенка хочуть відправити на 16 років в колонію суворого режиму за шпигунство на користь України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...