Вакцинація в Україні: кому можна робити щеплення проти COVID-19

Вакцинація в Україні: кому можна робити щеплення проти COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В Україні нагадали, кому варто утриматися від вакцинації проти COVID-19. На даний момент точно не варто робити щеплення дітям молодше 18 років.

Loading...

Всі відповіді зібрані в збірнику відповідей на питання про вакцинацію проти COVID-19, який був складений за підтримки Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

Вакцинація від COVID-19 протипоказана тим, у кого:

  • алергія на будь-який з компонентів вакцини
  • була важка алергічна реакція на першу дозу вакцини
  • лихоманка (температура вище 38 ° C)

У той же час, застуда або нежить з температурою нижче 38 ° C не є перешкодою для вакцинації.

Однак рекомендується запрошувати на вакцинацію людей з ознаками застуди і високою температурою, оскільки у них може бути COVID-19.

Також не можна вакцинувати осіб молодших, ніж вказано в інструкції до вакцини. Якщо сказано, що вакцинація від 18 років, це означає, тих, хто молодше, не можна вакцинувати.

Як ми вже розповідали раніше, США, ЄС, ПАР і Австралія відмовляються проводити вакцинацію населення від коронавірусу американським препаратом від Johnson & Johnson. У цих країнах сумніваються в її безпеці, лікарі виявляють поодинокі випадки складного тромбозу.

У той же час, не дивлячись на те, що ситуація з COVID-19 в Україні залишається напруженою, загальнонаціонального локдауна не буде. У Раді впевнені, що для поліпшення ситуації досить просто носити маски та дотримуватися дистанції.

Джерело: Народна Правда