Вперше в світі: Данія повністю відмовилася від щеплень вакциною AstraZeneca

Вперше в світі: Данія повністю відмовилася від щеплень вакциною AstraZeneca
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Данія стала першою в світі країною, яка повністю відмовилася від вакцинації препаратом проти COVID-19 британсько-шведської компанії AstraZeneca.

Loading...

Відповідну заяву зробив глава управління охорони здоров’я Данії Сьорен Брустрём на прес-конференції, повідомляє ТАСС.

Крім того, було прийнято рішення тимчасово не використовувати вакцину проти коронавируса компанії Johnson & Johnson (J & J), що нещодавно надійшла в країну. 

“Препарат AstraZeneca буде виключений з програми вакцинації”, – повідомив він.

Як вважають в датському відомстві, існує зв’язок між випадками утворення тромбів, кровотеч і низької кількості тромбоцитів і вакциною від COVID-19 AstraZeneca.

А представниця управління Танья Еріксен заявила, що Данія стала першою країною, що відмовилася від препарату. Данія попередньо закупила 2,4 мільйона доз цієї вакцини. 149 тис. людей, які вже отримали першу дозу препарату, пізніше запропонують новий.

У той же час від вакцини J&J влада відмовляється до подальшого повідомлення. Управління буде стежити за інформацією EMA і Агентства з лікарських препаратів США, а також вивчати ефективність і побічні ефекти всіх вакцин проти COVID-19.

Як ми вже розповідали раніше, США, ЄС, ПАР і Австралія відмовляються проводити вакцинацію населення від коронавируса американським препаратом від Johnson & Johnson . У цих країнах сумніваються в її безпеки, лікарі виявляють поодинокі випадки складного тромбозу.

Тим часом, літні українці не хочуть вакцинуватися проти COVID-19 .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...