Навіщо РФ стягує війська до кордону України: озвучені чотири можливі причини

Навіщо РФ стягує війська до кордону України: озвучені чотири можливі причини
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

У Російської Федерації є чотири ймовірні цілі, заради яких вони можуть стягувати війська до кордонів України.

Loading...

Про це розповів міністр оборони України Андрій Таран, передає “Європейська правда“.

Він озвучив сценарії, за якими РФ зосередила армію під України.

Перший сценарій – демонстрація своєї потужності, щоб тиснути на Україну. Це роблять для того, щоб уповільнити рух країни до євроатлантичної інтеграції.

Другий сценарій – дії РФ спрямовані на вирішення проблеми з водопостачанням окупованого Криму. Так готують операцію для здійснення задуманого.

А також, Міноборони не виключають провокаційні дії з боку Росії на Донбасі. Подібний метод використовували в Грузії. Після цього Україну зможуть звинуватити в порушенні режиму тиші. Далі можуть використовувати це як привід для розширення окупованої території в Луганській і Донецькій областях.

Четвертий сценарій – відповідь на проведення навчань Defender Europe 2021, а одночасно і підготовка до російських військових навчань “Захід-2021“.

“Беручи до уваги всі ці припущення, ми не можемо виключати, що російські окупаційні сили в Криму або поблизу наших кордонів можуть вдатися до значних провокацій протягом цього року”, – підкреслив Таран.

Як ми вже розповідали раніше, в окупований Крим були додатково перекинуто 15-25 тисяч російських військових. Місія США в ОБСЄ, підрахувала, що чисельність військовослужбовців Росії на півострові вже становить 31 500 осіб.

У той же час, проросійські бойовики на окупованому Донбасі продовжують активно накопичувати і переміщати озброєння і військову техніку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...