Захід шукає заміну Зеленському в Україні. Того, хто зможе розв’язати відкриту війну проти Росії

Захід шукає заміну Зеленському в Україні. Того, хто зможе розв’язати відкриту війну проти Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент України Володимир Зеленський втратив будь-яку можливість для маневру на міжнародній арені. Він як парламентер не влаштовує нікого-Росія давно поставила на ньому хрест, Байден 5 місяців не дзвонив після виборів у США, тому говорити було нема про що, Макрон і Меркель не обговорюють з ним перспективи мирного процесу на сході України.

Здавалося б, єдиний, з ким у Зеленського є спілкування – це турецький президент Режеп Таїп Ердоган, обговорюють майбутні бойові дії на сході. Але, чому саме Ердоган? Є дуже зрозуміла відповідь.

Loading...

У жовтні минулого року Зеленський проходив “оглядини” на зустрічі з главою британської розвідки МІ-6 Річардом Муром. Цікаво, що шеф МІ – 6 Річард Мур – вільно володіє турецькою мовою, був послом в Туреччині і близько дружить з президентом Туреччини Ердоганом. У 2016 році, коли в Туреччині був держпереворот, він радив уряду підтримати свого турецького товариша. І взагалі Мур регулярно виступає за більш тісні зв’язки з турецьким президентом Ердоганом, в тому числі щоб можна було з його допомогою чинити тиск на Росію.

 

Таким чином, можна стверджувати, що Зеленського щільно взяли в обіг британські спецслужби, які цього разу через Ердогана передали йому потрібні ввідні для подальшої ескалації на сході України.

Хоча, Зеленський – і бойові дії-це звичайно ж смішно. Звідки у вчорашнього клоуна може бути хоч зелене поняття про бойові дії. Продати землю-може, ввести незаконні санкції-може, розгромити основи державного управління-може. Але, в разі повномасштабних бойових дій, він буде тільки гальмувати прийняття рішень і може здати все і втекти зі своєї посади.
Саме тому, необхідно уважно придивитися до найближчого оточення Зеленського, в пошуках тієї сильної руки, яка в разі початку війни “посуне” президента. Адже очевидно, що клоун в бронежилеті – це сюжет тільки для коротких відосиків, а ось, коли буде все по-справжньому – потрібен буде серйозний генерал.

Той, який візьме на себе управління українською армією і буде головою відповідати за збереження військової техніки, безпілотників та іншого озброєння, яким захід буде накачувати Україну.

І буде не моргнувши оком відправляти на смерть тисячі українських солдатів.

 

Олександр Потьомкін

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...