Американські кораблі не зайшли в Чорне море через ризик ескалації російської агресії – Politico

Американські кораблі не зайшли в Чорне море через ризик ескалації російської агресії – Politico
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сполучені Штати Америки передумали відправляти в Чорне море військові кораблі Roosevelt і Donald Cook через можливі ризики спровокувати посилення напруженості між Україною і РФ.

Loading...

Про це пише американське видання Politico. На даний момент, кораблі знаходяться в Середземному морі.

За даними неназваного американського чиновника, знайомого з планами Пентагону, транзит військових кораблів в Чорне море не був призначений для того, щоб послати РФ будь-якої конкретний сигнал.

Як розповідають американські чиновники, на цьому тижні Пентагон відмовився відправляти кораблі в Чорне море через побоювання, що це може стати приводом ескалації російської агресії проти України. Кораблі були в кількох днях до Чорного моря, коли Пентагон передумав.

Також Politico відзначають, що влада України була розчарована тим, що американські кораблі не увійдуть в Чорне море. Як сказав виданню високопоставлений український чиновник, демонстрація сили з боку США віталася б, оскільки РФ продовжує стягувати свої війська до кордону з Україною.

Раніше передбачалося, що два військові кораблі пройдуть через турецькі протоки і займуть позиції в акваторії Чорного моря. Вони повинні були пробути там, мінімум, до 4 травня.

Як ми вже розповідали раніше, в Росії заявили, що на території України і в Чорному морі нібито відбувається нарощування активності збройних сил країн НАТО.

 

Джерело: Народна Правда