Де в Україні пом’якшили карантин

Де в Україні пом’якшили карантин
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Поки в Києві продовжили локдаун до 30 квітня, в 4 інших великих містах знімають жорсткі обмеження.

Як пише “Страна”, з “червоної” зони виходять Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне та Житомир.

Loading...

Так, Закарпатті вийшло з “червоної” зони і перейшло в “жовту” 11 квітня, але пом’якшувати карантин там стали набагато раніше. В Ужгороді з 6 квітня відновив роботу громадський транспорт. За рішенням регіональної комісії з надзвичайних ситуацій дозволені всі перевезення пасажирів автомобільним транспортом, в тому числі на міських автобусних маршрутах, виключно на місцях для сидіння.

Івано-Франківськ, з якого почався весняний спалах коронавірусу, перейшов з “червоної” зони карантину в “жовту” 10 квітня. Там відновлено очне навчання в школах і училищах, відкриті ринки, ресторани, торговельні центри, спортзали і все інше. Міський та приміський транспорт працює в звичайному режимі – але тільки сидячі місця.

Влада Рівного з 15 квітня пом’якшують карантинні обмеження. У місті поновлюються всі безкоштовні пільгові перевезення, а з 19 квітня діти 1-11 класів повернуться в школи. Школи естетичного виховання та установи клубного типу також зможуть повноцінно працювати. При цьому влада обіцяє посилити контроль за дотриманням санітарних норм і протиепідемічних заходів в дошкільних навчальних закладах, закладах громадського харчування, фізичної культури і спорту, на ринках.

У Житомирі міськвиконком дозволив підприємцям розміщувати літні майданчики кафе і ресторанів з 12 квітня. Погоджено розміщення відкритих майданчиків 16 суб’єктам господарювання. Дозвіл надається на 2 місяці.

Як повідомлялося раніше, ситуація з COVID-19 в багатьох областях не поліпшується. Місць в лікарнях не вистачає – другий тиждень спостерігається найвища заповненість за час пандемії. При цьому якщо подивитися на конкретні міста і лікарні, то вже десятки населених пунктів не можуть впоратися з потоком хворих і реанімації переповнені.

Переважна більшість українців вважають , що президент України Володимир Зеленський, Міністерство охорони здоров’я, Кабінет міністрів і Верховна Рада неефективно реагують на пандемію COVID-19.

 

Джерело: Народна Правда