Карантин в Україні: 13 регіонів занесли до “червоної” зони

Карантин в Україні: 13 регіонів занесли до “червоної” зони
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Ситуація з COVID-19 в Україні далека від стабільної, за минулу добу в країні зафіксовано 16 427 нових випадків. Крім того, Міністерство охорони здоров’я оновлює список “червоних” зон карантину.

Loading...

За даними відомства, зараз в “червоній” зоні знаходяться: Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.

Як відомо, в “червоній” заборонена робота ТРЦ, театрів, кафе, ресторани працюють на винос. Можуть бути введені обмеження на роботу громадського транспорту.

Карантин в Україні: 13 регіонів занесли до “червоної” зони

Незважаючи на те, що ситуація з COVID-19 в Україні залишається напруженою, загальнонаціонального локдауну не буде . У Раді впевнені, що для поліпшення ситуації досить просто носити маски та дотримуватися дистанції.

Як повідомлялося раніше, США, ЄС, ПАР і Австралія відмовляються проводити вакцинацію населення від коронавірусу американським препаратом від Johnson & Johnson. У цих країнах сумніваються в її безпеці, лікарі виявляють поодинокі випадки складного тромбозу.

Як повідомлялося раніше, в Україні почалася вакцинація вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech. Цю вакцину отримають маломобільні групи населення, люди з інвалідністю, ті, хто за ними доглядають, педагоги, які будуть залучені у ЗНО в 2021 році, олімпійці і паралімпійці, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо в 2021 році, співробітники патрульної поліції.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...