Коронавірус став однією з головних проблем українців

Коронавірус став однією з головних проблем українців
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Головними проблемами для українців є: конфлікт на Донбасі (47%), безробіття (37%) і епідемія COVID-19 (35%).

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

У порівнянні з липнем 2020 року, в Україні вдвічі зросла кількість тих, хто вважає коронавірус важливою проблемою.

Крім того, 27% вважають важливою проблемою низький рівень зарплат і пенсій, 21% – хабарництво і корупцію у владі, по 19% – некомпетентність влади та підвищення тарифів на комунальні послуги, 16% – неможливість отримати якісне медичне обслуговування.

На особистому рівні головними проблемами респонденти назвали низький рівень зарплат і пенсій (38%), підвищення тарифів на комунальні послуги (35%), пандемію проблемою для себе вважають 25% (в липні 2020 року – 12%).

Як повідомлялося раніше, переважна більшість українців вважають , що президент України Володимир Зеленський, Міністерство охорони здоров’я, Кабінет міністрів і Верховна Рада неефективно реагують на пандемію COVID-19.

Незважаючи на заяви міністра охорони здоров’я Максима Степанова про те, що епідемія COVID-19 в Україні почала йти на спад , ситуація у багатьох областях не поліпшується. Місць в лікарнях не вистачає – другий тиждень спостерігається найвища заповненість за час пандемії. При цьому якщо подивитися на конкретні міста і лікарні, то вже десятки населених пунктів не можуть впоратися з потоком хворих і реанімації переповнені.

 

Джерело: Народна Правда