Масово висилають дипломатів: США ввели нові санкції проти Росії

Масово висилають дипломатів: США ввели нові санкції проти Росії
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент США Джо Байден підписав указ про введення нових санкцій проти Росії. Причина: «шкідлива зовнішня діяльність» країни.

Loading...

Як повідомляє сайт Білого дому, санкції введені відносно шести російських технологічних компаній, які допомагають російським спецслужбам в кібератаках.

Крім того, санкції введені проти 16 фізичних та 16 юридичних осіб, які «здійснювали спроби уряду Росії вплинути на президентські вибори в США 2020 року».

Покарали Росію і за анексію Криму – санкції прийняли і щодо п’яти фізичних і трьох юридичних осіб.

Нові обмеження також включають:

  • висилку десятьох російських дипломатів з посольства РФ у Вашингтоні (серед них співробітники спецслужб);
  • обмеження на операції з російським держборгом: з 14 червня американським інвесторам буде заборонено купувати на первинному ринку держоблігації, випущені російським Центробанком, Мінфіном або Фондом національного добробуту.

США також поклали відповідальність на Службу зовнішньої розвідки Росії за кібератаку на державні відомства США в 2020 році.

Напередодні в Польщі заявили про необхідність ввести нові санкції проти Росії у зв’язку з її агресією відносно України. Це підтримують ще 7 країн.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив , що Росія значно наростила кількість військової техніки біля кордонів з Україною, але Київ цим не залякати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...