Медик розповіла, чому немає сенсу робити тести на антитіла до COVID-19

Медик розповіла, чому немає сенсу робити тести на антитіла до COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Інфекціоніст розповіла, чому тести на визначення антитіл до COVID-19 не мають особливого сенсу і потрібні в крайніх випадках для діагностики або для наукових робіт.

Loading...

Таку думку озвучила інфекціоніст, медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова, передає “Сніданок 1 + 1”.

“Дуже тішить, коли люди витрачають купу грошей на визначення кількості антитіл. Міряються кількістю антитіл в прямих ефірах. Я завжди кажу, що краще купіть собі щось приємне, або своїй коханій. Зовсім не бачу сенсу витрачати кошти на антитіла”, – зазначила Булавінова.

На думку медика, у таких дослідженнях немає ніякої необхідності. Оскільки, такі тести ні на що не впливають, а скоріше навпаки – можуть поставити під загрозу здоров’я людини.

“Для прийняття рішення щодо лікування не матиме ніякого значення, для прийняття рішення робити щеплення чи ні – теж. Адже повторно хворіють люди з різним рівнем антитіл і з високим, і з низьким. Це не говорить про те, чи треба людині вакцинуватися або захворієте ви повторно. Але це додатковий контакт з системою, людина встане в чергу на здачу антитіл і там інфікується коронавірусом. Тому рекомендую нічого такого не робити”, – пояснила фахівець.

За словами медика, звичайним українцям таке тестування не потрібно і навіть для діагностичних цілей лікаря такий аналіз необхідний лише у рідкісних випадках.

Як повідомлялося раніше, переважна більшість українців вважають, що президент України Володимир Зеленський, Міністерство охорони здоров’я, Кабінет міністрів і Верховна Рада неефективно реагують на пандемію COVID-19.

Також ми розповідали, що головними проблемами для українців є: конфлікт на Донбасі (47%), безробіття (37%) і епідемія COVID-19 (35%).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...