Ставки на теніс онлайн – як ставити на теніс в БК Parimatch

Ставки на теніс онлайн – як ставити на теніс в БК Parimatch
Автор Желізняк Олександр в Новини

Ставки на теніс онлайн в букмекерській конторі Parimatch – кращі умови для тенісних ставок. Почніть ставити на теніс вже сьогодні, щоб отримати реальний прибуток. Вигідні бонуси в БК Паріматч.

Ставки на теніс відрізняються високою популярністю серед українських бетторов, поставляючи істотну частину від загального числа парі на класичні види спорту. Це цілком зрозуміло, адже ця наука – захоплюючий і аристократичний спорт, в якому результати безпосередньо залежать від конкретного спортсмена. Почати ставити на теніс може кожен повнолітній користувач букмекерської контори Паріматч, що пройшов реєстрацію. Ви знайдете кращі ставки на теніс сьогодні в тематичному розділі на сайті.

Loading...

Переваги тенісних ставок онлайн – причини ставити на теніс

Головна перевага тенісу для ставок полягає в практично повній відсутності перерв в ігровому сезоні. Рейтингові змагання мають короткий зимову перерву, а ось Найменш рейтингові змагання йдуть цілий рік. Тому беттори можуть ставити без перерв, використовуючи кожну можливість для розробки власної стратегії.

Не менш важливий плюс даного виду спорту – простота збору інформації для проведення попереднього аналізу. Теніс відноситься до індивідуальних дисциплін, тому вам буде потрібно проаналізувати результати тільки двох спортсменів (фаворита і його суперника). Звертайте увагу на рейтинги і склади збірних. Так, днями на сайті sport.ua з’явилася інформація про те, що японська тенісна федерація вже озвучила заявку команди на поєдинок з Україною, який пройде в Чорноморську .

Кращі ставки на теніс в букмекерській конторі Паріматч

БК Паріматч традиційно пропонує широку розпис на престижні турніри з тенісу, але зробити ставку завжди можна і на змагання з низьким рейтингом. Стандартний набір маркетів представлений ставками на:

  • результат;
  • тотали геймів / сетів;
  • тотал по статистиці;
  • фора;
  • тривалість матчу;
  • точний рахунок!

Крім цього можна укласти парі на статистику (тай-брейки, брейк-поінти, подвійні помилки, ейси), отримавши непогані шанси на перемогу. Крім аналізу лінії важливо завжди оцінювати поточну ігрову форму спортсменів. Наприклад, на сайті порталу ua.tribuna.com з’явилася новина про виступ Марти Костюк на Miami Open. Березня недавно перенесла коронавірус і провела всього два тренування після одужання до виступу в США. В результаті втрати форми спортсменка програла вже в першому колі турніру.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...