У Харкові померли дві породіллі з COVID-19: трагічні подробиці – фото

У Харкові померли дві породіллі з COVID-19: трагічні подробиці – фото
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Харкові в пологовому будинку №2 померли дві породіллі, у яких була діагностована коронавірусна інфекція COVID-19. Одній з померлих жінок був 31 рік, а інший породіллі всього 25 років.

Loading...

Про це повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, передає “Суспільне”. Відзначається, що обидві породіллі народили здорових дітей, але померли через COVID-19 – від легеневої недостатності.

31-річна породілля лікувалася в медустанові 10 днів, вона народила дитину вагою 3,4 кг.

“Спочатку в заклад поступила жінка на 39-му тижні з діагнозом COVID-19. Другі пологи, у неї вже є старша 5-річна дівчинка, наскільки я знаю. Її почали лікувати від COVID-19, але, на жаль, її стан був таким, що довелося робити кесарів розтин”, – сказала Рубан.

У результаті хірургічного втручання народилася здорова дитина вагою 3,4 кг, дитину виписали додому в нормальному здоровому стані.

“Але, на жаль, стан матері, яка хворіла весь цей час COVID, був важким … Були періоди панічних атак, були періоди, коли трошки її відпускало, їй ставало легше. Але, на жаль, не дивлячись на те, що були прийняті всі необхідні засоби для лікування, консультації, ця жінка померла 5 квітня о 0:23 ночі в другому пологовому будинку”, – розповіла чиновниця.

А чоловік померлої жінки розповів подробиці трагедії в його родині і ситуацію в пологовому будинку №2 з лікуванням COVID-19.

[Gallery ids = “352284,352285,352286,352287”]

У той же час в пологовому будинку знаходилася 25-річна жінка, породілля знаходилася у лікарні майже місяць.

“Весь цей місяць лікарі робили все, щоб і дитина була жива, здорова, і її щоб якось утримувати в належному стані. Дитина жива і здорова, а мати, на жаль, померла”, – пише Горбунова-Рубан.

Зараз в медустанові знаходиться 36 вагітних і породіль з підтвердженим COVID-19, ще дві пацієнтки очікують результати ПЛР-тесту.

Як ми вже розповідали раніше, незважаючи на заяви міністра охорони здоров’я Максима Степанова про те, що епідемія COVID-19 в Україні почала йти на спад, ситуація у багатьох областях не поліпшується. Місць в лікарнях не вистачає – другий тиждень спостерігається найвища заповненість за час пандемії.

Також нагадуємо, поки в Києві продовжили локдаун до 30 квітня, в 4 інших великих містах знімають жорсткі обмеження.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...