У ЦРУ не виключають вторгнення Росії в Україну

У ЦРУ не виключають вторгнення Росії в Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс заявив, що Росія, яка стягує військових і техніку до кордону з Україною, може вирішиться на окремі вторгнення.

Про це повідомляє “Голос Америки”.

Loading...

“Думаю, очевидно, російське розгортання сил в Криму і вздовж кордонів України на Донбасі становлять серйозне занепокоєння. Накопичення сил досягло моменту, коли воно, серед іншого, може стати основою для окремих військових вторгнень”, – сказав Бернс.

Бернс також додав, що з його досвіду не варто недооцінювати Володимира Путіна і те, як “російська влада може використовувати свою силу”.

Як повідомлялося раніше, Росія стягує до кордону з Україною бронетранспортери з білим хрестом на броні, аналогічні «смуги вторгнення» російські війська наносили і під час холодної війни, коли стикалися з супротивниками, які використовували ідентичну техніку радянського виробництва.

Одночасно з цим, США передумали розміщувати військові кораблі в Чорному морі на тлі стягування військ РФ до кордонів України.

Нагадаємо, напередодні представники США повідомили , що найближчим часом два їх військові кораблі пройдуть через турецькі протоки і займуть позиції в акваторії Чорного моря. Вони мали намір пробути там, мінімум, до 4 травня. Це стало відповіддю на інформацію про те, що РФ  перекидає в Чорне море десантні і артилерійські катери Каспійської флотилії. 

Після повідомлень про американські кораблі в МЗС Росії заявили , що США краще триматися далі від Криму.

 

Джерело: Народна Правда