Все внутрішньопартійні розбірки в ОПЗЖ – справа рук Льовочкіна за дорученням Єрмака

Все внутрішньопартійні розбірки в ОПЗЖ – справа рук Льовочкіна за дорученням Єрмака
Автор Желізняк Олександр в Новини

Все внутрішньопартійні розбірки в «Опозиційною платформі – За життя», всі поливання брудом Медведчука – це наслідок прямого співробітництва одного з лідерів ОПЗЖ Сергія Льовочкіна з главою Офісу президента – Андрієм Єрмаком.

Loading...
Вже давно ні для кого не секрет, що Єрмак завів до Офісу президента людину Льовочкіна – Михайла Подоляка. Навіщо підписувати таке призначення, знаючи який шлейф нечистот за ним тягнеться? А тому що Єрмак не має достатньо політичного досвіду і часто звертається за порадами до Льовочкіна, з яким все одно на кого працювати і з ким грабувати країну – з Януковичем, з Порошенком, а тепер і з Зеленським. Ні для кого не секрет, що Льовочкін днює і ночує в ОП, думаючи, як би догодити Зеленському.
Пам’ятаєте, як Льовочкін злив вибори в Одесі? Нагадаю, Льовочкін просто злив кандидата від ОПЗЖ Скорика у другому турі, в обмін на хлібну посаду в Одеському припортовому заводі, який грає ключову роль для газового бізнесу Фірташа.
Ще одним подарунком Льовочкіна Єрмаку можна назвати новинні випуски на каналі «Інтер». Всі новини на «Інтері» йдуть чітко за повісткою Банкової, повторюють їх тези, показують Зеленського в позитивному ключі. На «Інтері» фактично не було критики рішень РНБО про незаконні санкції відносно Медведчука і Козака. А про закриття каналу «Перший Незалежний» там взагалі «не чули». Цілком ймовірно, що Льовочкін і порадив Єрмаку/Зеленському закрити три канали Медведчука, щоб збільшити аудиторію новин на «Інтері».
А зараз, Льовочкін, за вказівкою Єрмака, розвалює єдину сильну опозиційну партію країни, і організовує компанію по поливання брудом Медведчука.
Дрібні махінатори Льовочкін і Єрмак планують віджати партію і змінити її ідеологію на більш лояльну до Офісу президента.

Савелій Тимощук, експерт.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...