Зеленський запропонував розробити законопроект про “статус олігархів” в Україні

Зеленський запропонував розробити законопроект про “статус олігархів” в Україні
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський запропонував розробити законопроект про статус олігархів.

Loading...

Відповідну пропозицію він висунув на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

“Я запропонував Раді національної безпеки і оборони та Офісу президента разом з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроект. Такого у нас в Україні не було, вважаю, що сьогодні це один з пріоритетів, фундаментальний законопроект про статус олігарха в нашій країні”, – заявив Зеленський.

Він підкреслює, що не можна допускати впливу олігархів на Україну, тому буде розроблена спеціальна законодавча ініціатива.

“Що буде з такими людьми, які будуть вводитися санкції, як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів, тому що ми підтримуємо великий бізнес і будь-який бізнес в Україні. Вплив олігархів на Україну, на вибір України, на економіку, на закони, на Верховну раду – цього, мені здається, допускати більше не можна, тому буде розроблятися законодавча ініціатива з приводу олігархів”, – резюмував глава держави.

Як ми вже розповідали раніше, Рада прийняла за основу законопроект, яким пропонується повернути позбавлення волі за недостовірну інформацію в деклараціях чиновників.

А посол України в Німеччині Андрій Мельник вважає, що Північноатлантичний Альянс ( НАТО ) повинен прийняти Україну до своїх лав, в іншому випадку Києву доведеться повернути на порядок денний питання ядерного статусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...