Байден пішов на найсерйозніший каральний крок щодо Москви, – ЗМІ

Байден пішов на найсерйозніший каральний крок щодо Москви, – ЗМІ
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент США Джо Байден попередив Росію, що вчорашні санкції можуть бути не останніми обмежувальними заходами, прийнятими через агресивні дії проти України. Як відомо, 15 квітня Байден підписав указ про введення нових санкцій проти Росії . Причина: «шкідлива зовнішня діяльність» країни.

Після цього президент США виступив із заявою, в якій дав зрозуміти, що це можуть бути далеко не останні обмеження.

Loading...

Байден заявив, що співпрацювати з Росією в інтересах його країни і США не прагнуть до ескалації напруженості в відносинах з Росією, але в разі, якщо Кремль намагатиметься зашкодити інтересам США, – на це буде негайна відповідь: “Це стосується наших народів і наших союзників”.

“Я дав зрозуміти президенту РФ Володимиру Путіну, що США продовжують підтримувати партнерів і союзників в Європі. Ми непохитні. І я висловив свою стурбованість щодо нарощування російських військових сил на кордоні з Україною і в окупованому Криму”, – заявив Байден.

За його словами, в розмові з Путіним він ясно дав зрозуміти, що і далі міг би піти з цими заходами (санкціями), але в цей раз він хоче уникнути ескалації напруженості, тому якщо Росія знову буде намагатися повторити кібератаки і втручання в президентські вибори, США негайно почнуть діяти.

Президент США висловив стурбованість щодо нарощування російських військових сил на кордоні з Україною і в окупованому Криму, в черговий раз підтвердивши підтримку суверенітету і цілісності України:

“Я повністю підтримую суверенітет і територіальну цілісність України. Зараз настав час для деескалації. США і Україна досить конструктивно рухаються цим шляхом”.

Відзначимо, американські ЗМІ трактували санкції і заяву Байдена, як один з найбільш каральних кроків. Реакцію американських ЗМІ на дії Байдена щодо Росії зібрав Telegram-канал “Карточный домик”:

Washington Post:

Адміністрація США ввела перші серйозні санкції за останні кілька років, спрямовані проти економіки РФ;

Wall Street Journal:

Дії Вашингтона – одні з найбільш серйозних «каральних кроків» щодо Москви, чи не найсуворіші і потенційно руйнівні економічні заходи, які США могли б ввести;

New York Times:

Політика Трампа щодо Росії – «удари по зап’ястку», а ось санкції нового президента матимуть відчутний ефект;

CNN:

Напруженість зростає, і пропозиція Байдена, щоб два лідери провели саміт в третій країні, – це бажаний крок;

Fox News:

Заяви Байдена – жест миру, є «незначна зміна» в порівнянні зі звичайною риторикою Байдена.

Як повідомлялося раніше, 16 квітня пройдуть тристоронні переговори Володимира Зеленського, Еммануеля Макрона і Ангели Меркель. Головною темою переговорів буде загострення ситуації на Донбасі. Сторони обговорять ризики ескалації конфлікту, які викликані нарощуванням військових підрозділів Росії поруч з українським кордоном

Юрій Швець – екс-розвідник КДБ і однокурсник президента Росії Володимира Путіна висловив сумнів в тому, що в Москві зважаться почати активні широкомасштабні військові дії в Україні.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...