Фірташ/Льовочкін отримав нове родовище титану, а Бойко – ділянку для видобутку газу в Азовському морі. Єрмак щедро віддячує їм за розвал ОПЗЖ

Фірташ/Льовочкін отримав нове родовище титану, а Бойко – ділянку для видобутку газу в Азовському морі. Єрмак щедро віддячує їм за розвал ОПЗЖ
Автор Желізняк Олександр в Новини

Група Фірташа/Льовочкіна отримала в користування ділянку з покладами титанових руд у Житомирській області. Таким чином, це чергова велика подачка Зеленського своїм рішалами за фактичний розвал ОПЗЖ. Раніше ще один депутат з ОПЗЖ Юрій Бойко отримав ліценнзію на розробку 350 квадратних кілометрів азовського узбережжя.

Цинізм передачі ліцензії Фірташу/Льовочкіну полягає ще й в тому, що в ході аукціону вони «обійшли» державну Об’єднану гірничо-хімічну компанію (ОГХМ). Тобто у народу відібрали – Фіташу/Льовочкіну – віддали.

Loading...

Фактично, союз Льовочкіна – Єрмака виглядає оформленим офіційно. Льовочкін надав Єрмаку розвал колись найбільшої опозиційної партії в країні – ОПЗЖ, порадив як закрити три найбільших опозиційних каналу, надав підтримку у вигляді новин на «Інтері», які з ранку до вечора славлять президента Зеленського і не помічають його провали по всіх фронтах.

У відповідь Зеленський дарує газ і титан Льовочкіну і його партнерам, зачищає лідера ОПЗЖ Медведчука, щоб Льовочкін міг віджати у того партію, дарує хлібне місце на Одеському припортовому заводі соратнику Фірташа і готовий до подальших переговорів.

Вони знайшли один одного: рышала, який служить усім президентам заради власної вигоди, і артист, які не сприймає ніякої критики.

Андрій Васильєв

Джерело: Народна Правда
загрузка...