Голубовська розповіла про фази COVID-19 і методи його лікування – відео

Голубовська розповіла про фази COVID-19 і методи його лікування – відео
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

У COVID-19 існує кілька клінічних етапів розвитку. Так, перша фаза триває приблизно тиждень, зазвичай вона обумовлена дією самого вірусу і проходить непомітно або з незначними симптомами.

Loading...

Подробиці про перебіг коронавірусної інфекції розповіла Ольга Голубовська, провідний інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я України, передає “НАШ”.

Так, 20-25% випадків може підвищуватися температура тіла, пропадати нюх, як і за звичайного респіраторного захворювання.

На цій стадії необхідно тільки симптоматичне лікування та застосування противірусних препаратів, зазначила лікар.

Друга фаза COVID-19 є найбільш неприємною, вона проявляється в реакціях імунітету на вірус. Ця стадія є менш контрольованою і залежить зокрема від кількості збудника, який потрапив в організм.

“Тут відбувається парадокс: ми завжди говорили, що людина одужує з інфекційними захворюваннями завдяки своєму імунітету. Тут же немає іншого виходу і ми призначаємо препарати, що пригнічують імунітет”, – зазначає медик.

Однак, за такого лікування антитіла до COVID-19 все одно виробляються. Інфекціоніст зазначила, що механізм розвитку коронавірусу як і раніше знаходяться на стадії вивчення і аналізу.

Третя фаза COVID-19 – це постковідний синдром, пов’язаний як із самим вірусом, так і з лікуванням захворювання. Медик назвала цю стадію “серйозною медико-соціальною проблемою”.

Раніше Голубовська заявляла, що влада Ізраїлю пішли правильним шляхом для стримування пандемії коронавірусу – завезли вакцину і одночасно ввели повний локдаун.

Як ми вже розповідали раніше, в курортному місті Моршин Львівської області в якості експерименту запустять пілотний проект по масової вакцинації населення від коронавірусу.

А тим часом, глава МОЗ Степанов стверджує, що Україна вже мала отримати 3,9 млн доз вакцин від COVID-19 за контрактами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...