Мосейчук випустила в ефір експерта РФ з розповідями про розгром ЗСУ – в мережі обурені

Мосейчук випустила в ефір експерта РФ з розповідями про розгром ЗСУ – в мережі обурені
Автор Желізняк Олександр в Новини

Телеканал “1 + 1” вніс свою лепту в розгін панічних настроїв в Україні у зв’язку з перекиданням військ РФ на кордон України. Ведуча Наталія Мосейчук 16 квітня запросила в свою програму “Право на владу” російського військового експерта Павла Фельгенгауера.

Увагу на це звернув в Telegram відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передає Диалог.UA.

Loading...

Фельгенгауер на” 1 + 1 ” висловив думку, що Росія готується до вторгнення в Україну. Він зазначив, що для цього були перекинуті до кордону і в Крим 8 армій ЗС РФ.

“Саме угруповання говорить про те, що передбачається операція – зв’язування українського угруповання на фронті і потужний удар двома флангами (з півночі і півдня – ред.). Оточення і швидкоплинна глибока операція з оточенням і розгромом основних сил ЗСУ”, – заявив російський експерт.

Голобуцький був обурений тим фактом, що” 1+1 ” допомагає Росії сіяти паніку серед українців.

“Дуже, просто дуже “правильно” саме в такий складний час на багатомільйонну аудиторію поширювати цю маячню! Своєчасно і корисно, без сумніву”, – іронізував український політтехнолог. 

Найцікавішим у словах Фельгенгауера, на думку Голобуцького, було те, що він назвав причину ескалацію. Російський експерт запевняє, що Кремль задумався про вторгнення через “справу Медведчука” і закриття трьох його телеканалів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...