“Не в ваших інтересах”: Зеленський попередив Європу про наслідки нападу РФ на Україну

”Не в ваших інтересах”: Зеленський попередив Європу про наслідки нападу РФ на Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський попередив про те, що розширення військової агресії з боку Росії принесе страждання не тільки Україні, але всьому європейському континенту. На його думку, не в інтересах країн Європи допустити новий напад Росії на Україну.

Про це в інтерв’ю La Repubblica сказав президент України Володимир Зеленський.

Loading...

Президент зазначив, що на східному кордоні України і в окупованому Криму Росія розмістила близько 80 тисяч військових. Крім того, ще 30 тисяч проросійських бойовиків і офіційних військових РФ знаходяться на Донбасі.

“Точно не в інтересах Європи, щоб такий військовий потенціал могли використовувати за прямим призначенням, як цього захоче Москва. Розширення війни може принести тільки нові страждання і проблеми всім, і ніхто не отримає від того користі”, – підкреслив Зеленський.

Напередодні в Кремлі відмовилися коментувати слова українського президента Володимира Зеленського, який говорив, що його запит на телефонну розмову з Путіним залишили без відповіді.

Як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден 15 квітня підписав указ про введення нових санкцій проти Росії . Причина: «шкідлива зовнішня діяльність» країни. Після цього він заявив, що співпрацювати з Росією в інтересах його країни і США не прагнуть до ескалації напруженості в відносинах з Росією, але в разі, якщо Кремль намагатиметься зашкодити інтересам США, – на це буде негайна відповідь.

Джерело: Народна Правда