Степанов заявив, що Україна повинна була вже отримати майже 4 млн доз вакцини

Степанов заявив, що Україна повинна була вже отримати майже 4 млн доз вакцини
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов стверджує, що Україна вже мала отримати 3,9 млн доз вакцин проти коронавірусу за контрактами.

Про те, чому цього не сталося він пояснив в ході години запитань до уряду.

Loading...

За його словами, вакцини Україна повинна була отримати в цьому півріччі за контрактами без урахування ініціативи СOVAX: “Але контракти і поставки зриваються по всьому світу. Уряди прямо забороняють своїм виробникам відправляти вакцини на експорт”.

Він також зазначив, що в березні Італія заблокувала експорт партії вакцини AstraZeneca в Австралію, а Індія призупинила поставки в Україну 1,5 млн доз вакцин AstraZeneca.

Нагадаємо, у курортному місті Моршин Львівської області в якості експерименту запустять пілотний проект з масової вакцинації населення проти коронавірусу.

Нагадаємо, в Україну прибула перша партія вакцини Pfizer/BioNTech – 117 тисяч доз препарату в рамках механізму COVAX були доставлені спеціальним рейсом. Торгова назва цієї вакцини Comirnaty.

Напередодні повідомлялося про те, що в Україні завершили лабораторний контроль вакцини проти COVID-19 від китайського виробника Sinovac – CoronaVac. Також повідомлялося, що вакцину CoronaVac отримають поліцейські, маломобільні групи населення, особи, які за ними доглядають, олімпійці, паралімпійці і люди, які будуть брати безпосередню участь в проведенні ЗНО.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...