The Irish Times: До загострення на Донбасі призвело переслідування українською владою опозиції і Медведчука

The Irish Times: До загострення на Донбасі призвело переслідування українською владою опозиції і Медведчука
Автор Желізняк Олександр в Новини

Санкційна політика Зеленського привела до загострення конфлікту на Сході України, і світові лідери побоюються, що він може перерости в повноцінні бойові дії. Про це пише популярна ірландська газета The Irish Times .

Видання зазначає, що Німеччина і Франція приєдналися до «зростаючому хору міжнародного занепокоєння» з приводу останнього сплеску напруженості на Донбасі.

Loading...

«Франція і Німеччина стурбовані зростаючим числом порушень режиму припинення вогню на Сході України, які відбуваються після стабілізації ситуації з липня 2020 року. «Ми закликаємо всі сторони проявляти стриманість і працювати в напрямку негайної деескалації напруженості», – пише The Irish Times, посилаючись на спільну заяву Парижа і Берліна.

Також в публікації повідомляється, що не випадково минулого тижня кілька високопоставлених офіційних осіб США провели переговори зі своїми українськими колегами, кульмінацією чого став такий довгоочікуваний для Зеленського телефонний дзвінок Джо Байдена.

Ірландське видання відзначає, що Росія звинувачує адміністрацію Зеленського в «розпалюванні напруженості на Донбасі», а також в «використанні санкцій і помилкових звинувачень» для переслідування опозиційних політиків та бізнесменів, включаючи голову Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив , що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі залежить повністю від політичної волі Володимира Зеленського.

«Для того щоб не було загострень, для того щоб уникнути їх сьогодні і в майбутньому, необхідно виконання Мінських угод, які в ході розмови між Путіним, Макрона і Меркель були визнані безальтернативними», – підкреслив парламентарій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...