“Це блеф”: однокурсник Путіна заявив, що Росія не почне широкомасштабну війну

”Це блеф”: однокурсник Путіна заявив, що Росія не почне широкомасштабну війну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Юрій Швець – екс-розвідник КДБ і однокурсник президента Росії Володимира Путіна висловив сумнів щодо до того, що в Москві зважаться почати активні широкомасштабні військові дії в Україні.

Про це він розповів в ефірі телеканалу “1+1”.

Loading...

На його думку, це все лише блеф, який є одним із проявів зовнішньої політики:

“Теза такий, що в Кремлі сидять ось такі круті хлопці, які готові натиснути на червону кнопку. У Білому домі, в Парижі, в Лондоні – там слабаки, а ось ми не постоїмо. Ми, якщо треба, натиснемо. Це блеф. Це просто Галімов блеф “.

Колишній розвідник КДБ СРСР згадав, що те ж саме було при Радянському Союзі.

“Старці кремлівські – вони, звичайно, гірше жили, чим зараз живе кремлівська еліта, але в порівнянні з рештою населення вони жили як боги. Вірніше, їм так здавалося. Це останні люди, які б натиснули на червону кнопку. Те ж саме зараз. ці хлопці в Кремлі – вони зробили шлях із грязі в князі протягом 3-4 років, коли кожному з них вже було за 45 “.

Нагадаємо, раніше директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс заявив , що Росія, яка стягує військових і техніку до кордону з Україною, може вирішиться на окремі вторгнення.

За даними видання Politico, Сполучені Штати Америки передумали відправляти в Чорне море військові кораблі Roosevelt і Donald Cook через ризики спровокувати посилення напруженості між Україною і РФ. Кораблі знаходяться в Середземному морі.

 

Джерело: Народна Правда