У Independent назвали незаконним закриття опозиційних телеканалів і введення санкцій проти Медведчука

У Independent назвали незаконним закриття опозиційних телеканалів і введення санкцій проти Медведчука
Автор Желізняк Олександр в Новини

У лютому і без того напружені російсько-українські відносини зазнали чергового загострення, коли Володимир Зеленський почав переслідувати голову Політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука і “безцеремонно і в значній мірі незаконно” закрив телеканали, які критикували українську владу. Про це пише одна з найбільших британських газет I ndependent.

“Семирічний конфлікт між Росією і Україною, схоже, повертається до кипіння, оскільки мирні переговори зриваються, а на Донбасі документуються вибухи по всій лінії зіткнення”, – пише видання.

Loading...

У публікації уточнюється, що ескалація конфлікту на сході України за останні кілька місяців забрала десятки життів, але “ставки і емоції були підняті” після загибелі п’ятирічного хлопчика в ДНР під час обстрілу.

“У ЗМІ зазначається, що Київ готується до “переможного “наступу з метою” покарати “багатостраждальний Донбас, а Президент Володимир Зеленський відповідає на “внутрішньополітичний хаос” і “низькі рейтинги””, – повідомляє Independent.

Британське видання підкреслює, що саме Москва наполягає на повному виконанні Мінських угод 2015 року, які передбачають припинення вогню і відведення важкого озброєння від “понівечених війною територій”.

Нагадаємо, народний депутат України, голова Політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що сподівається на те, що українській владі вистачить “тверезого розуму”, щоб не допустити загострення протистояння і радикального порушення режиму припинення вогню на Донбасі. Парламентарій підкреслив, що невиконання Мінських угод – це шлях, який може привести до остаточної втрати тимчасово окупованих територій і громадян України, які там проживають.

Джерело: independent.co.uk

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...