В Україні в якості експерименту ціле місто прищеплять проти коронавірусу

В Україні в якості експерименту ціле місто прищеплять проти коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У курортному місті Моршин Львівської області в якості експерименту запустять пілотний проект з масової вакцинації населення проти коронавірусу.

Loading...

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

“З ініціативи міського голови Моршина обласна держадміністрація звернулася до уряду з пропозицією запустити пілотний проект з проведення позапланової колективної вакцинації проти коронавірусу жителів і співробітників санаторно-курортних установ”, – інформував директор департаменту охорони здоров’я ОДА Орест Чемерис.

Він підкреслив, що колективна вакцинація жителів Моршина дасть можливість створити 70% імунного прошарку, а також максимально убезпечить людей, які приїжджають на курорт для відпочинку та реабілітації.

Як повідомила прес-служба, в місто з населенням 4239 жителів відправили із запасів регіону 2400 доз вакцини проти коронавірусу китайської компанії Coronavac.

Нагадаємо, в Україні прибула перша партія вакцини Pfizer/BioNTech – 117 тисяч доз препарату в рамках механізму COVAX були доставлені спеціальним рейсом. Торгова назва цієї вакцини Comirnaty.

Напередодні повідомлялося про те, що в Україні завершили лабораторний контроль вакцини проти COVID-19 від китайського виробника Sinovac – CoronaVac. Також повідомлялося, що вакцину CoronaVac отримають поліцейські, маломобільні групи населення, особи, які за ними доглядають, олімпійці, паралімпійці і люди, які будуть брати безпосередню участь в проведенні ЗНО.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...