В Україну прибула вакцина від Pfizer/BioNTech: хто її отримає

В Україну прибула вакцина від Pfizer/BioNTech: хто її отримає
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україну прибула перша партія вакцини Pfizer/BioNTech – 117 тисяч доз препарату в рамках механізму COVAX були доставлені спеціальним рейсом. Торговельна назва цієї вакцини Comirnaty.

Про це повідомляє верифікований Міністерством охорони здоров’я Telegram-канал “Коронавірус_інфо”.

Loading...

Щеплення вакциною Comirnaty почнуть робити 18 квітня в Київській області, і з 19 квітня – по всій Україні.

«Розподіл вакцин: по 1170 доз в кожну з областей і Київ», – повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Перш за все вакцинувати препаратом Comirnaty будуть персонал і жителів будинків для людей похилого віку. Потім – працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій і прикордонників.

Нагадаємо, вакцина виробництва Pfizer/BioNTech повинна зберігатися і транспортуватися при температурі в межах від -60 ° C до -80 ° C.

В Україну прибула вакцина від Pfizer/BioNTech: хто її отримає

Раніше повідомлялося про те, що Україна домовилася про постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 компанії Pfizer.

Напередодні повідомлялося про те, що в Україні завершили лабораторний контроль вакцини проти COVID-19 від китайського виробника Sinovac – CoronaVac. Також повідомлялося, що вакцину CoronaVac отримають поліцейські, маломобільні групи населення, особи, які за ними доглядають, олімпійці, паралімпійці і люди, які будуть брати безпосередню участь в проведенні ЗНО.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...