Заморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітня

Заморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода не потішить українців сонцем і теплом до кінця квітня.

Відповідно до карт порталу Gismeteo, в другій половині квітня навіть можливі невеликі нічні морози.

Loading...

Найтепліше буде на сході, денна температура повітря буде підніматися до 14-16 градусів. Однак дощі прогнозуються майже щодня до кінця місяця. З 18 по 22 квітня можливі зливи та грози.

На півдні морська вода ще холодна, вона не дає прогрітися повітрю. Днем в цьому регіоні буде в середньому 10-14 тепла. 20 квітня прогнозується проливний дощ.

На півночі сильна гроза можлива 16 квітня, а потім зливи прогнозуються з 19 по 21 квітня. А ось на Вербну неділю, 24-25 квітня, очікується зниження температури вночі до -1 градуса. Денна температура в другій половині квітня стабільною не буде: 7-14 градусів тепла.

На заході повітря прогріється лише до 11 градусів і 23-25 квітня очікується нове похолодання до -2 градусів вночі і 6-8 градусів тепла вдень. 19-20 квітня очікуються грози.

Заморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітняЗаморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітняЗаморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітняЗаморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітняЗаморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітняЗаморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітняЗаморозки та проливні дощі: детальний прогноз погоди до кінця квітня

Нагадаємо, синоптики попереджають, що в кінці квітня в Україні почнеться прохолодний період і погода на Великдень, а також на травневі не втішить теплом.

Як повідомляли раніше синоптики, у квітні середньомісячна температура повітря в Україні очікується в межах 8-11 градусів тепла, в горах 5-6 градусів тепла. Це близько середніх багаторічних значень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...