Зеленський назвав Крим і Донбас “мертвими регіонами”

Зеленський назвав Крим і Донбас “мертвими регіонами”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Донбас, а також окупований Крим стануть мертвими територіями куди не будуть приїжджати навіть туристи. Він порівняв ці території з Чорнобилем, зазначивши, що зона відчуження цікава для мандрівників.

В інтерв’ю газеті Le Figaro, Зеленський заявив, Донбас і Крим “не будуть щасливі без України”:

Loading...

“Ми це бачимо по тих територіях, де є окупація – в Абхазії, Придністров’ї тощо. Я не бачив там якогось наукового прориву, крутих підприємств, хмарочосів Гонконгу. Я не бачив там життя. Тому я не бачу там щастя. А коли люди нещасні, вони їдуть з тієї території. Отже, це буде “мертва” територія. Це буде гірше, ніж Чорнобиль. Тому що навіть в Чорнобиль приїжджають туристи. А це будуть просто “мертві” регіони, на жаль”.

Нагадаємо, представник місії США в ОБСЄ Кортні Австріан раніше повідомив , що в окупований Крим були додатково перекинуто 15-25 тисяч російських військових. Місія США в ОБСЄ, підрахувала, що чисельність військовослужбовців Росії на півострові вже становить 31 500 осіб.

Юрій Швець – екс-розвідник КДБ і однокурсник президента Росії Володимира Путіна висловив сумнів в тому, що в Москві зважаться почати активні широкомасштабні військові дії в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...