Броницька: За звільнення з-під варти Юрія Дудкіна треба дякувати Віктору Медведчуку і його соратникам з ОПЗЖ

Броницька: За звільнення з-під варти Юрія Дудкіна треба дякувати Віктору Медведчуку і його соратникам з ОПЗЖ
Автор Желізняк Олександр в Новини
Ситуація, що трапилась з військово-політичним експертом Юрієм Дудкіним, якого суд прийняв рішення взяти під варту на два місяці і якого випустили з ізолятора тимчасового утримання СБУ лише після того, як за нього внесли заставу депутати з партії “Опозиційна платформа – За життя”, може трапитися з кожним українцем.

Про це в ефірі ” Першого незалежного ” заявила політолог Олена Броницька.

Loading...

“Дуже погано, коли ти не маєш права висловити свою точку зору. Користуючись нагодою, хочеться подякувати народних депутатів України від ОПЗЖ, соратників Віктора Медведчука, за те, що вони єдині у Верховній Раді України протягнули руку допомоги експерту Юрію Дудкину”, – сказала експерт .

Броницька зазначила в зв’язку з цим політику подвійних стандартів, якою керується пропрезидентська партія “Слуга народу”.

“Слуги народу”, значна їх частина, підтримали Сергія Стерненко, якого необхідно посадити, тому що його є за що садити. А людина (Юрій Дудкін. – Ред.), Який просто озвучував свою точку зору, політичну позицію, просто так просидів в СІЗО 49 днів. Це ганьба для демократичної країни, в якій декларується свобода слова “, – вказала Олена Броницька.

Політолог також назвала чинного Президента України “Зеленським Петром Олексійовичем” і пояснила чому.

“Він (Президент. – ред.) Діє як Порошенко. Ми пам’ятаємо, що і при Порошенко були такі моменти. Можна згадати Василя Муравицького, Руслана Коцабу, Андрія Лесика, Дмитра Васильця. Були моменти, коли люди теж сиділи в тюрмі, просто за то, що вони висловлювали свою власну точку зору. У нас влада діє, як діяв Порошенко. у Кримінальному кодексі такого немає, щоб людину засуджували за те, що він висловлює свою точку зору в російських ЗМІ “, – підсумувала політолог Олена Броницька.

Раніше народний депутат України від ОПЗЖ Ілля Ківа повідомив, що політсила, яку він представляє, внесе заставу в два мільйони гривень за Юрія Дудкіна.

“Ми своїх не кидаємо!” – написав парламентарій в своєму Telegram-каналі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...