Загострення ситуації біля кордонів України – виклик для всього світу, – Рудик

Загострення ситуації біля кордонів України – виклик для всього світу, – Рудик
Автор Марія Петренко в Новини

Загострення біля кордонів України – виклик не тільки для нас, але й для Європи та США. Україна є лінією фронту між Росією і західним світом.

Про це заявила лідер партії “Голос” Кіра Рудик у Facebook.

Loading...

“Тому в їх інтересах (Заходу, – ред.) цей фронт захищати. І ми маємо максимально використати цю можливість, щоб показати, що Кремль це не тільки загроза для України, але й для Європи та всього світу”, – заявила Рудик.

Але ні Україна, ні Європа, ні США не повинні зважати на забаганки Росії, додає лідер “Голосу”.

“Це як із терористом: як тільки виконуєш якісь його вимоги, він підвищує ставки. Не треба дослухатися до Росії, бо тоді ситуація з безпекою в Європі буде набагато гіршою”, – зауважила Рудик.

Разом з тим, на її думку, план врегулювання ситуації на Донбасі має передбачати:

дозвіл бійцям на Сході захищати себе та свої позиції: проводити розвідку, вести контрснайперську діяльність та відповідати на вогонь супротивника без погоджень з Києвом. активну розвідувальну роботу, щоб знати плани ворога, що вони намагаються зробити, і тоді ухвалювати обґрунтовані рішення. виконання оборонних закупівель. розгортання системи територіальної оборони. активну дипломатичну роботу, яка б передбачала не лише політичну підтримку, а й надання військової допомоги, зокрема летальної зброї стримування.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що поведінка Росії зі стягуванням військ до українського кордону і ескалацією на Донбасі може надихнути інші країни забрати сусідні території.

Тим часом загін російських бойових кораблів вийшов на навчання в Чорне море. У морі екіпажі кораблів проводять одиночні й спільні залікові артилерійські стрільби по надводних і повітряних цілях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...