Зеленський не в змозі протистояти такому політику, як Медведчук, тому сподівається на Байдена, – французькі аналітики

Зеленський не в змозі протистояти такому політику, як Медведчук, тому сподівається на Байдена, – французькі аналітики
Автор Желізняк Олександр в Новини

Пандемія COVID-19, економічна і політична криза стали причиною того, що Україна, і так ослаблена корупцією і нераціональним розподілом ресурсів, опинилася в ще більш жалюгідному стані. У ситуації, що склалася для українського лідера Володимира Зеленського єдина можливість хоч якось зміцнити свій рейтинг-це затьмарити попередника, перетягнувши на свій бік націоналістично налаштований електорат. Про це пише французький аналітичний центр Telos.

“У стратегічних питаннях, а також у питаннях охорони здоров’я та бюджету Україна тільки скалічила суверенітет: вона не контролює свою долю, володіє лише дуже обмеженою стійкістю і залежить від зовнішніх гравців”, ‒ йдеться в публікації.

Loading...

На думку французьких аналітиків, дискредитувавши себе по всіх фронтах, чинна українська влада вирішила різко змінити політичний курс, щоб переманити на свій бік націоналістично налаштований електорат екс-президента Петра Порошенка.

“Щоб позиціонувати себе в якості лідера проєвропейського табору, він повинен затьмарити свого попередника, скомпрометувавши його”, – пишуть аналітики Telos про Зеленського, уточнюючи, що” першим об’єктом нападу “став голова політради партії” опозиційна платформа – за життя ” Віктор Медведчук. Таким чином Зеленський вбиває двох зайців, усуваючи головного політичного конкурента і оголошуючи війну опозиції, на що так і не зважився його попередник. Тим самим Зеленський “позбавляє колишнього президента статусу першого патріота”. 

 

Правда, Французькі аналітики сумніваються в тому, що Зеленський може на рівних протистояти такому політику, як Медведчук.

“Єдина надія українського президента полягає в можливій мобілізації адміністрації Байдена”, – наголошується в публікації аналітичного центру.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що українська влада не гребує ніякими методами у боротьбі з опозицією: особистими репресіями, порушенням кримінальних справ, тиском на бізнес. Однак політик підкреслив, що він і депутати від “опозиційної платформи – за життя” готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити свавілля команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...