Англійська служба BBC написала матеріал про введення незаконних санкцій відносно Віктора Медведчука

Англійська служба BBC написала матеріал про введення незаконних санкцій відносно Віктора Медведчука
Автор Желізняк Олександр в Новини

Санкції, введені президентом України Володимиром Зеленським у відношенні народного депутата України, голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука продовжують обговорювати світові ЗМІ, зокрема, BBC .

Цього разу тему санкцій проти Медведчука торкнулися аналітики по Росії і Україні Павло Фельгенгауер і Джеймс Шерр.

Loading...

“У лютому президент України Володимир Зеленський ввів санкції відносно Віктора Медведчука, могутнього українського олігарха і друга президента Путіна. Україна також заборонила трансляції трьох проросійських телеканалів”, – зазначають фахівці.

Вони також відзначають, що обмежувальні заходи відносно Медведчука стали причиною посилення напруженості між Україною і Росією, а також загостренням на Донбасі.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема, мова йде і про анулювання ліцензій на мовлення належать йому телеканалів (“112 Україна”, NewsOne, ZIK). Згідно з указом, який вступив в силу з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п’яти років.

Через деякий час журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об’єдналися і створили новий телеканал – “Перший незалежний” .

Однак через годину після початку ефіру під тиском влади і правоохоронних органів телеканал “Перший Незалежний” був відключений від мовлення .

Крім того, в п’ятницю, 19 лютого, на засіданні РНБО ухвалили рішення про введення санкцій проти ряду юридичних і фізичних осіб. Зокрема, під обмеження потрапили голова Політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...