Аваков назвав концентрацію військових РФ біля кордонів з Україною найбільшою з 2015 року

Аваков назвав концентрацію військових РФ біля кордонів з Україною найбільшою з 2015 року
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Концентрація військових Росії біля кордонів з Україною найбільша, починаючи з 2015 року, але українські військові готові дати гідну відсіч.

Таку заяву зробив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає сайт МВС.

Loading...

“Ми розраховуємо на мирний розвиток подій, уникнути тієї ескалації, яку готують російські найманці та російські збройні сили, але водночас – ми повністю готові захищати наші рубежі. Основне завдання нашої перевірки – визначити всі необхідні заходи для додаткової оборони. Інспекція проходить по всій лінії фронту – у Донецькій та Луганській області. З 2015 року – це найбільша концентрація ворожих сил біля наших кордонів. А зважаючи на ту істерію та інформаційну атаку, яку проводять російські пропагандисти, можна сміливо сказати, що це найбільша загроза”, – заявив Аваков.

Раніше стало відомо, що СБУ проведе масштабні антитерористичні навчання в більшості областей України.

Як повідомлялося раніше, віце-президент Європейської комісії, представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель закликав Росію відвести власні війська від кордону з Україною.

Нагадаємо, Росія продовжує нарощувати військову міць на кордонах з Україною. Так, напередодні Der Spiegel опублікувало супутникові знімки великого російського військового табору. Крім цього Москва погрожує вислати 152 тисячі українців, які працюють в РФ нелегально. При цьому в російському інформаційному просторі часто згадують кілька сценаріїв агресії Росії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...