Британський журнал Spectator: Після падіння особистих рейтингів Зеленський ввів санкції проти опозиційного політика Віктора Медведчука

Британський журнал Spectator: Після падіння особистих рейтингів Зеленський ввів санкції проти опозиційного політика Віктора Медведчука
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент України Володимир Зеленський переживає період падіння особистих рейтингів і щоб хоч якось виправити ситуацію вирішив ввести санкції проти опозиційного політика, голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука. Про це йдеться в статті, яка вийшла в британському журналі Spectator.

Автор статті зазначає, що введені Зеленським санкції торкнулися не тільки Медведчука, але і його дружини Оксани Марченко, а також трьох опозиційних телеканалів – NEWSONE, 112 Україна і ZIK, у яких відібрали ліцензію на мовлення і залишили сотні журналістів без роботи.

Loading...

“Президент України Володимир Зеленський, як за власним бажанням, так і, імовірно, через те, що його рейтинги в опитуваннях різко впали, звернувся проти опозиційного політика Віктора Медведчука. Він і його дружина потрапили під санкції, а три належать йому телеканалу були заблоковані “, – пише британський журнал.

Нагадаємо, що провідні світові ЗМІ продовжують засуджувати закриття президентом України Володимиром Зеленським трьох телеканалів “112 Україна”, NewsOne, ZIK та введення санкцій проти народного депутата України, голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Джерело: spectator.co.uk

Джерело: Народна Правда
загрузка...