Киянин отримав рекордну платіжку за опалення: нарахували 30 тисяч гривень – фото

Киянин отримав рекордну платіжку за опалення: нарахували 30 тисяч гривень – фото
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Киянину нарахували за три місяці опалювального сезону понад 68 тисяч гривень, не зважаючи на те, що він навіть не проживав в квартирі і вже кілька років перебував за межами України.

Loading...

Подробиці з ообщает “Телеграф”.

“Київтеплоенерго” почало приписувати до моєї квартири надлишки “нібито спожитого” тепла і стало виставляти відповідні рахунки. У вересні 2019 го з’явився перший “привіт” від “Київтеплоенерго”: хочуть 47 тис. грн доплати (незрозуміло за що). А за грудень 2020 року вступив рахунок за опалення на 19 905 грн. За січень 2021 – рахунок на суму 17 584 грн. За лютий 2021 – рекордний на 30 279 грн”, – повідомив постраждалий чоловік.

Киянин отримав рекордну платіжку за опалення: нарахували 30 тисяч гривень – фотоКиянин отримав рекордну платіжку за опалення: нарахували 30 тисяч гривень – фото

Як заявили в Київтеплоенерго, нарахування в платіжках за тепло вони нібито зробили правильно і посилаються на пункт 12 постанови Кабміну №630.

В даному документі зазначено, що оплата за тепло розподіляється між усіма, у кого немає квартирних лічильників.

“Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку, і споживачами, які не зняли і не передали свідчення квартирного засобу обліку води виконавцю, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальдомової мережі, що підтверджується актом обстеження, який складається виконавцем у присутності не менше двох мешканців будинку”, – зазначено в документі.

В “Київтеплоенерго” також говорять, що якщо немає лічильників опалення в квартирах, то загальна вартість опалення ділиться на всі квартири в будинку і інших варіантів немає.

“Навіть якщо ви нічого не витрачаєте, вам все одно справляють нарахування. І якщо немає квартирного лічильника, то перекрити опалення ви не можете. В принципі, ви взагалі нічого не можете зробити”, – підкреслили в підприємстві.

Як ми вже розповідали раніше, жителі України в 2020 році витратили 3 079 млрд грн, що на 1,6% більше, ніж в 2019 році. Зростання витрат стався на тлі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.

Тим часом, Кабмін за останні місяці прийняв два важливих рішення по тарифам для населення: був обмежений цінник на газ – на рівні 6,99 гривні за куб, також була визначена ціна на електроенергію – з 1 квітня вирішено продовжити діючий цінник – 1,68 гривні за кіловат.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...