Нардепам закон не писаний: Тищенко закотив вечірку в ресторані в розпал локдауну

Нардепам закон не писаний: Тищенко закотив вечірку в ресторані в розпал локдауну
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко, ігноруючи карантин в Києві, закотив вечірку в готелі на честь дня народження дружини Алли Баранівської.

Відповідне відео “Стране” “злив” один з відвідувачів заходу.

Loading...

Судячи з інтер’єру приміщень, свято проходило в ресторані київського готелю Fairmont. Нагадаємо, за правилами жорсткого карантину, робота ресторанів заборонена навіть у готелях (там вони можуть працювати тільки в ранкові години).

Один з помічників Тищенка на питання про вечірку заявив, що свято проходило у них вдома. Однак, журналісти зняли машину Тищенка біля готелю Fairmont. Іншими словами, швидше за все, вечірка проходила в готелі.

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко прокоментував ситуацію так:

“Ми чекаємо коментар Миколи. Далі будемо вже це обговорювати. Потрібно зрозуміти спочатку, що він зробив, а потім застосовувати санкції. Дійсно розібратися, вдома це чи ні … Якщо ресторан працює під час карантину, напевно, санкції повинні бути не тільки до Миколи, але і до ресторану. Ми поки вивчаємо інформацію. Ми неодноразово були учасниками і свідками медіа скандалів, не тільки з Миколою, а й з іншими депутатами. Ми вже навчилися робити паузу, щоб правильно розглянути ситуацію. У нас зараз немає засідань фракції через локдаун, але є актівнопрацюючий чат фракції, до якого ви маєте повний доступ. Думаю, ви будете розуміти, що там відбувається. Небайдужі читачі відразу повідомлять”.

Також вже відомо, що поліція почала кримінальне провадження за фактом вечірки Тищенка. Щоправда, незрозуміло, як будуть проводити перевірку, адже за ніч сліди вчорашньої вечірки можна було вже знищити, а свідки, швидше за все, мовчатимуть.

Нардепам закон не писаний: Тищенко закотив вечірку в ресторані в розпал локдауну

Як відомо, це далеко не перший карантинний скандал з нардепом Тищенком. У минулому році журналісти задокументували роботу його ресторану “Велюр”. Абсолютне ігнорування обмежувальних заходів призвело до того, що сам Тищенко вже перехворів на COVID-19.

Джерело: Народна Правда