Не дозволимо накинути на шию імперське ярмо: в ПЦУ потужно звернулися до РФ

Не дозволимо накинути на шию імперське ярмо: в ПЦУ потужно звернулися до РФ
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Православній церкві України (ПЦУ) нагадали, що Росія стягнула до українського кордону найбільшу кількість своїх військових з самого початку війни на Донбасі, для залякування українців.

Loading...

Про це свідчить звернення Синоду ПЦУ до всього світу і представників влади РФ, яке було опубліковано на офіційному сайті.

“Ми не боїмося! – наша відповідь на це черговий агресивний намір російської влади.”Душу й тіло ми положим за нашу свободу “- не просто речення з Гімну України. Це переконання – одна з ключових рис української політичної нації … ми не дозволимо знову накинути на нашу шию імперське ярмо”, – заявили в ПЦУ.

Представники церкви закликали РФ зупинити війну, покаятися і погодитися на справедливий світ, а російських військовослужбовців і найманців – не брати участі в злочинах керівництва.

“Зверніть увагу на слова Писання:”Не обманюйте себе: Бог зневаженим не буває. Що посіє людина, те й пожне”… Це також стосується і тих, хто в Україні очікує “приходу Путіна”. Доля Іуди Іскаріота нехай буде для вас застереженням – не ставайте на шлях зради і прислужництва ворогу”, – сказано в заяві ПЦУ.

Під зверненням Синоду ПЦУ підписалися митрополит Київський і всієї України Єпіфаній, українські митрополити, єпископи і архієпископи.

Як ми вже розповідали раніше, концентрація військових Росії біля кордонів з Україною найбільша, починаючи з 2015 року, але українські військові готові дати гідну відсіч.

Також стало відомо, що СБУ проведе масштабні антитерористичні навчання в більшості областей України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...